Print

Jei turite nepadengta kreditinės kortelės skolą, jūs ne vieni. Amerikiečiai turi daugiau nei 1 trilijoną nepadengtų kreditinių kortelių paskolų. Štai kaip jūs galite greičiau sumokėti savo kredito kortelės skolą ir anksčiau mėgautis finansine laisve.

1. Žiūrėkite į kiekvieną pirkinį atskitai

Vietoj to padalinkite savo kreditinės kortelės skolas į mažesnes dalis. Jei turite kelias kreditines korteles, tai yra natūralus būdas. Jei turite vieną kreditinę kortelę, skolas iš kredito kortelės galite padalinti į mažesnes sumas.

Tai gali palengvinti kredito kortelės grąžinimo proceso valdymą, jei apie tai galvosite mažesniais kiekiais. Pavyzdžiui, tai gali atrodyti bauginančiai, kad jūsų skola siekia apie 20 000 dolerių. Vietoj to, pagalvokite apie keturias skirtingas 5000 JAV dolerių skolas.

Nors tai nekeičia matematikos to, kas priklauso, padalijus skolas galima paprasčiau žiūrėti į tolimesnę veiklą. Turite kelis pasirinkimus, kaip pradėti mažinti kredito kortelės skolą. Nesvarbu, kokią strategiją pasirenkate, nepamirškite visada sumokėti bent minimalią sumą už kredito kortelės skolas, kad išvengtumėte papildomų nuobaudų ir mokesčių.

2. Grąžinkite kreditinės korteles skolas su didžiausia palūkanų norma

Kai pasilengvinsite kreditinės kortelės skolos valdymą, paskui turėtumėte sutelkti dėmesį į grąžinimą. Kurią skolą turėtumėte pirmiausią grąžinti? Jūsų geriausias pasirinkimas - pradėti grąžinti skolą, kuri turi didžiausią palūkanų normą.

Kodėl? Kreditinės kortelės skolos, kurioms taikoma didžiausia palūkanų norma, reiškia, kad mokate vis daugiau, palyginti su pradiniu balansu. Kredito kortelių skolos tikslas yra sumažinti pagrindinę sumą, kad būtų apribotos sukauptos palūkanos. Todėl atkreipkite dėmesį ne tik į palūkanų mokėjimą, bet ir į pradinį balansą.

Kai sumokėjote skolą, kuri turi didžiausią palūkanų normą, pereikite prie kitos skolos su aukščiausią palūkanų norma (ir pan.).

3. Grąžinkite skolas su mažiausiu balansu

Pvz., Jei turite 10 000 JAV dolerių skolą, kuri susidaro iš dviejų skirtingų kortelių su 8 000 JAV dolerių skola ir 2 000 JAV dolerių kitai, pirmiausia susitelkite į 2 000 skolos sumokėjimą. Kodėl? Nors ši strategija gali būti ne geriausias finansinis sprendimas, tai gali padėti įgauti pasitikėjimo.

Kai grąžinsite kreditinę kortelę su mažiausiu balansu, pereikite prie kitos kredito kortelės, kuri turi žemiausią balansą (ir pan.). Kaip minėta anksčiau, šios strategijos trūkumas yra tai, kad jis nepaiso palūkanų normų, todėl ilgainiui jums gali kainuoti daugiau pinigų. Tačiau mažos psichologinės pergalės gali būti vertos daugiau, nes suteikia daugiau ramybės.

4. Pasidarykite balanso kortelę su laikina 0% palūkanų norma

Tai reiškia, kad galite pervesti esamą kredito kortelės skolos balansą į naują kredito kortelę. Pvz., Daugelis tokių balanso kortelių neskaičiuoja palūkanų už jūsų kredito kortelės skolą 6-24 mėnesiams. Pasibaigus lengvatiniam laikotarpiui, jūs turėsite palūkanų skolą, kuri jums bus sudaryta pagal palūkanų norma, kuri bus nustatyta remiantis jūsų kredito profiliu ir kitais veiksniais. Todėl, galite susimokėti savo skolas per lengvatinį laikotarpį ir taip nemažai sutaupyti.

5. Konsoliduoti kreditinės kortelės skolą

Galite išmokėti savo kreditinės kortelės skolą su kredito konsolidavimo paskola, kuri taip pat žinoma kaip asmeninė paskola. Su asmenine paskola jūs galite išmokėti savo esamą skolą iš kredito kortelės ir taip išvengti nuobaudų, tačiau sudarysite naują paskolą, kuri paprastai grąžinama per 3-7 metus.

Jei planuojate grąžinti savo kreditinės kortelės skolą per šį laikotarpį ir galite gauti mažesnę palūkanų normą nei dabartinė kredito kortelės palūkanų norma, asmeninė paskola yra puiki strategija, skirta taupyti palūkanų išlaidas.

Pavyzdžiui, darome prielaidą, kad turite 10 000 JAV dolerių kreditinės kortelės skolą su 15% palūkanų norma. Jei galite išmokėti šią skolą pasiėmę asmeninę paskolą su 7% palūkanų norma ir 3 metų grąžinimo terminu, jūs sutaupysite 2 634 $ ir anksčiau sumokėsite savo kreditinės kortelės skolą.