Ne paslaptis, jog nuo 2016 metų smulkiųjų kreditų bendrovių veikla buvo stipriai apribota: įvestos palūkanų lubos, apriboti papildomų mokesčių dydžiai, verčiama taikyti persigalvojimo terminus ir t. t. Tačiau kreditai ir toliau išlieka pelninga ir perspektyvi niša. Smulkieji kreditoriai nežada taip lengvai trauktis į nuošalį ir tęsia naujų klientų viliones siūlydami įvairias akcijas, kurios, be abejonės, gali būti naudingos vartotojui.

galvoja paskolos automobiliaiViena iš vilionių daugeliui jau seniai puikiai pažįstama – pirmas kreditas nemokamai. Tai akcija, kurios metu nedidelės sumos kreditas yra suteikiamas be papildomų mokesčių, be palūkanų, tai yra, grąžinama lygiai tiek pat, kiek ir pasiskolinama. Paranku, jei anksčiau nesate toje bendrovėje skolinęsi, neturite poreikio didelei kredito sumai ir tenkina kitos sąlygos (terminas ar kt.)

Paskolas už automobilius teikianti paskola23.lt siūlo už automobilį gauti 110% jo vertės. Toks kreditavimo modelis leidžia žmogui gauti dešimčia procentų didesnę sumą nei automobilio vertė. Tai itin aktualu tiems žmonėms, kurių automobiliai skaičiuoja antrą dešimtį metų.

Kita paranki reklaminė akcija – kredito atidėjimas. Jei pritrūkote pinigų atostogų metu ar esant padidėjusioms išlaidoms, galite rasti siūlymą kreditą grąžinti po kurio laiko, o ne iš karto. Vienos bendrovės siūlo atidėti tik kredito grąžinimą, kitos netgi atideda palūkanų grąžinimą, tad keletą mėnesių visai nereikia sukti galvos dėl prisiimto įsipareigojimo.

Akcijų būna ir palūkanoms. Vietoj didelių ir grėsmingai atrodančių, arti maksimalios ribos esančių palūkanų gali būti siūlomos ir artimos komercinių bankų vartojimo kreditų palūkanoms ar net geresnės už jas. Skamba patraukliai ir tikrai gali būti naudinga.

Naujiems klientams anksčiau būdavo sunku pasiskolinti didesnę pinigų sumą, tačiau šiai dienai be didesnių vargų galima rasti bendroves, kurios siūlo pakankamai dideles pinigų sumas ir ilgesniam terminui, net jei nesate buvę tos bendrovės klientu anksčiau ar iš viso nesate skolinęsi. Žinoma, kredito dydis bei terminai priklausys pirmiausiai nuo Jūsų pajamų, įsipareigojimų bei kredito istorijos.

Įvairių neįprastų akcijų bei pasiūlymų taip pat netrūksta. Todėl rinkdamiesi kreditą savo svajonėms įgyvendinti įvertinkite įvairius skirtingus pasiūlymus, atkreipkite dėmesį į akcijas ir nuolatines sąlygas. Palyginimai gali pagelbėti Jums sutaupyti nemažą pinigų sumą arba gauti kitas palankesnes sąlygas dėl grąžinimo, terminų ar kt. Rekomenduojame turintiems paskolą įvertinti ir refinansavimo paslaugą – tai dar vienas puikus būdas sutaupyti pinigų.