Vasaros metu greitų paskolų rinkoje padaugėja skolinimosi šventėms (dažniausiai vestuvėms) bei kelionėms atvejų. Tokios paskolos sulaukia nemažai neigiamo dėmesio, tačiau galima būtų labai ilgai diskutuoti dėl to, o tikslios išvados prieiti taip ir nepavyks.

Skolintis vestuvėms gali atrodyti kvaila, tačiau turint omenyje, kad tai yra šventė, kurią dera švęsti vos vieną kartą gyvenime. Taigi, ši šventė turi būti iš tiesų įsimintina, verta dėmesio, o paskola leidžia tai padaryti anksčiau – nelaukiant kol išaus finansiškai tinkama diena, nes vestuvės ne finansinė, o meilės šventė.

Kelionėms skolintis linkę tie, kurie junta didelį nuovargį, skundžiasi nepailsintys ar nori leistis ne į turistų sausakimšus šiltųjų kraštų kurortus, o į kiek egzotiškesnes vietoves. Greitos paskolos suteikia tokią galimybę ir padeda daugybei šeimų ar pavienių asmenų mėgautis savo atostogomis kokybiškai.

Dar viena situacija, kuomet paskolos kelionėms yra labai naudingos – vėluojantys atostoginiai. Ne visos darbovietės yra atsakingos ir sugeba sumokėti atostoginius kaip priklauso. Tokiu atveju žmogui gali tekti atostogų metu sėdėti namuose, nes trūksta pinigų kelionei, už kurią, kaip žinia, reikia sumokėti iš anksto. Pasiskolinus pinigų ši problema išsisprendžia, galima mėgautis atostogų džiaugsmais, o susimokėti už ją dalimis ar iš karto, kai tik gausite atostoginius.

Skolintis savo pramogoms, investicijoms į kokybišką poilsį ar gerai praleistą laiką yra rizikinga, tačiau kai kuriems tai yra labai svarbu ir naudinga. Taigi, atsižvelkite į savo norus ir poreikius, įvertinkite, kiek Jums svarbus toks pirkinys ir pasirinkite taupymą arba greitą paskolą čia ir dabar.