Renkantis greitą paskolą nedideliems savo pirkiniams ar norams patenkinti gali būti sunku išsirinkti iš didelės kreditų bendrovių pasiūlos. Vienos siūlo pirmąją kartą skolintis nemokamai, kitos vilioja mažesnėmis palūkanoms, dar kitos siūlosi suteikti pinigus vos per keletą minučių.

Pirma paskola nemokamai iš tiesų vilioja jei reikia nedidelės pinigų sumos trumpam laikui, pavyzdžiui 100 eurų paskola iki gausite darbo užmokestį, tai yra, ne ilgiau nei vienam mėnesiui. Tokios paskolos be palūkanų suteikiamos naujiems klientams, yra puiki viliojimo priemonė, kuri ypatingai naudinga besiskolinantiesiems. Esant dideliam kiekiui kreditų bendrovių nemokamai trumpam laikui galima skolintis net kelis kartus, tačiau tik jei neturite tikslo tapti lojaliu vienos ar kitos bendrovės klientu.

Mažesnės palūkanos – didelis privalumas. Žinoma, tuo atveju, jei netinka pirmos paskolos be palūkanų akcija, pavyzdžiui, reikia didesnės pinigų sumos, skolinatės nebe pirmą kartą, norite paskolą grąžinti ne per mėnesį, o per ilgesnį laiko tarpą. Palūkanų dydis skiriasi nelabai žymiai, tačiau skirtumas pasijaučia esant ilgesniam paskolos terminui. Net jei paskolos įmokos tesiskiria pora eurų, per metus tai sudaro 24 eurus, tad net ir minimalus skirtumas gali būti naudingas ir svarbus.

Greitos paskolos dažnai vilioja ir žaibišku pinigų pervedimu, tai yra, vos per keletą minučių, jei kreipiamasi bendrovė darbo metu. Tai naudinga netikėtai pritrūkus pinigų, norint įsigyti daiktą, kuris bet kada gali būti parduotas už Jus greitesniam žmogui, ar ištikus kokiai nors nelaimei, pavyzdžiui, sugedus transporto priemonei, šaldytuvui ar šildymo sistemai.

Kiekviena paskola gali būti labai naudinga, todėl įvertinkite, ko Jums tuo metu reikia, palyginkite esamus pasiūlymus ir pasirinkite – greitos paskolos turi labai daug galimybių, nes čia tikrai didelė konkurencija, kurios naudą pirmiausiai jaučia klientai, tai yra, Jūs.