Jei turite nepadengta kreditinės kortelės skolą, jūs ne vieni. Amerikiečiai turi daugiau nei 1 trilijoną nepadengtų kreditinių kortelių paskolų. Štai kaip jūs galite greičiau sumokėti savo kredito kortelės skolą ir anksčiau mėgautis finansine laisve.

problemos spaudziaPastaruoju metu greitieji kreditai daugeliui šiuolaikinių vartotojų tampa vienintele jiems kylančių finansinių problemų sprendimo išeitimi. Dabartinėje rinkoje kreditorių yra daugybė, todėl kiekvienas vartotojas, kuriam yra reikalinga papildoma finansinė injekcija, gali nesudėtingai atrasti pačius palankiausius ir patraukliausius kredito pasiūlymus. Tačiau tokiais atvejais į pagalbą reikėtų pasitelkti rekomendacinio pobūdžio internetinius tinklalapius, kuriuose yra pateikiami oficialių kreditorių sąrašai. Tai padeda sutaupyti labai daug brangaus laiko ir taip pat kur kas lengviau atrasti palankius variantus.

Statistika žemynBesibaigiant metams galima atsigręžti ir pasižiūrėti kaip per paskutinius tris ketvirčius pasikeitė greitųjų kreditų rinka. Nauji sugriežtinti reikalavimai įsigaliojo nuo du tūkstančiai šešioliktų metų vasario pirmos dienos. Lietuvos kreditų rinka nuo tada pasikeitė beveik neatpažįstamai. Nors bankrotų bangos, kurios buvo baiminamasi, taip ir neįvyko, bet įmonių pelnai sumažėjo tikrai drastiškai. Natūralu, kad dėl to buvo atsisakyta dalies darbuotojų bei ženkliai apkarpyti reklamos ir viešųjų ryšių biudžetai.

Ką sako statistika?

Antras ir trečias šių metų ketvirtis buvo tikrai negailestingi kreditoriams. Per pirmus devynis mėnesius išduotų smulkiųjų kreditų portfelis, palyginus su 2015 metai sumažėjo daugiau kaip tris kartus. Ir tai atsižvelgiant į tai, kad Sausio mėnesį vis dar galiojo senosios skolinimo gairės. Kai kurių kreditorių finansinės ataskaitos rodo penkis kartus mažiau išduotų paskolų kiekį. itin stipriai nukentėjo tie skolintojai, kurie specializavosi trumpalaikiam skolinimui. Šiuo metu jau niekas neslepia, kad skolinti trumpesniam nei trijų mėnesių laikotarpiui Lietuvoje yra nuostolinga. 

Ne paslaptis, jog nuo 2016 metų smulkiųjų kreditų bendrovių veikla buvo stipriai apribota: įvestos palūkanų lubos, apriboti papildomų mokesčių dydžiai, verčiama taikyti persigalvojimo terminus ir t. t. Tačiau kreditai ir toliau išlieka pelninga ir perspektyvi niša. Smulkieji kreditoriai nežada taip lengvai trauktis į nuošalį ir tęsia naujų klientų viliones siūlydami įvairias akcijas, kurios, be abejonės, gali būti naudingos vartotojui.

galvoja paskolos automobiliaiViena iš vilionių daugeliui jau seniai puikiai pažįstama – pirmas kreditas nemokamai. Tai akcija, kurios metu nedidelės sumos kreditas yra suteikiamas be papildomų mokesčių, be palūkanų, tai yra, grąžinama lygiai tiek pat, kiek ir pasiskolinama. Paranku, jei anksčiau nesate toje bendrovėje skolinęsi, neturite poreikio didelei kredito sumai ir tenkina kitos sąlygos (terminas ar kt.)

Būna tokių situacijų, kuomet pinigų reikia čia ir dabar. Laukti, ieškoti, taupyti tampa nelabai įmanomais variantas, tad imama ieškoti kitų alternatyvų. Viena jų – paskolos. Tai variantas, kurį spėjo teigiamai įvertinti daugybė žmonių.

Specialistai tvirtina, kad skolintis gali būti naudinga įvairiose netikėtose situacijose. Paskolos suma gali svyruoti nuo keliasdešimties eurų iki keliolikos tūkstančių – visa tai priklauso nuo to, kam Jums pritrūko pinigų. Staigiose, skuboto sprendimo reikalaujančiose situacijose dažniausiai reikalinga mažesnė paskolos suma trumpesniam laikui, tačiau pasitaiko visko.

Smulkios paskolos – per keletą minučių

Visos paskolos ir kreditaiJei Jums reikia ne itin didelės sumos – Jums pasisekė. Smulkieji kreditai gali būti suteikiami vos per keletą minučių nuo paraiškos užpildymo, o tai reiškia, kad pinigai Jūsų sąskaitoje gali atsirasti žaibiškai greitai. Tačiau tai dažniausiai taikoma smulkioms paskoloms iki kelių šimtų eurų, didesnių paskolų rizika vertinama nuodugniau, gali tekti pateikti ir papildomų dokumentų pajamoms pagrįsti ar rasti užstatą. Tuo tarpu jei Jūsų pajamos iš tiesų didelės ir jos matomos duomenų bazėse – net ir kelių tūkstančių eurų paskolą galite gauti vos per keletą ar kelioliką minučių nuo paraiškos užpildymo.

Smulkios ir greitos paskolos tuo ir žavi, jog gali būti suteikiamos faktiškai bet kokioje vietoje. Tai yra, Jūs galite pildyti paraišką ne tik savo namuose ar, tuo labiau, paskolų bendrovės aptarnavimo padalinyje, bet ir telefonu būdami užsienyje, gamtoje prie ežero ar vidury kelio. Tad jei nutiko nelaimė kelyje, jei pametėte savo piniginę ar sugedo Jūsų šaldytuvas sodyboje – pasiskolinti šioms problemoms išspręsti galite kaip mat, o paskolą grąžinsite per nustatytą laiką jau grįžę į savo įprastą gyvenimo ritmą.

Greitos paskolos ir verslui

Net ir verslo atstovams kartais reikia greitos paskolos. Dažna to priežastis – pritrūksta apyvartinių lėšų. Pritrūkus nors ir nedidelės pinigų sumos gali tekti atsisakyti užsakymo, gali nepavykti suteikti kokybiškos paslaugos ar susidurti su kitomis problemomis, kurios pakenktų verslo vystymui. Tuo tarpu vartojimo paskola padeda išvengti minėtų nuostolių ir suteikia galimybę visuomet atrodyti sėkminga įmone, gebančia rasti išeitį iš įvairių situacijų.

Įmonėms taip pat praverčia paskolos ir atsiradus geriems pasiūlymams plėtrai, atnaujinimui ar panašiose situacijose. Pasiskolinti verslui per trumpą laiką yra paranku, išskyrus kuomet kalbama apie labai sudėtingus, ilgalaikius investicinius projektus. Žinoma, dažnai nėra būtinybės pinigus gauti čia ir dabar, tačiau laukti atsakymo savaitėmis irgi ne išeitis.

Paskolos – nebūtinai nuostolis

Įprasta manyti, jog visos paskolos – tai nuostolis. Be abejonės, papildomos išlaidos tikrai garantuotos, tačiau ne visada palūkanos yra nuostolis. Uždarbiu to irgi nepavadinsime, tačiau jei pinigų pritrūko netikėtoje situacijoje, iš kurios išeičių nėra labai daug – paskola gali būti tai, kas padės Jums išvengti dar didesnių nuostolių. Pavyzdžiui, sugedus automobiliui kelyje ir neturint pakankamai lėšų jo remontui artimiausiame servise greita paskola internetu yra labai gera išeitis, kurį bus kur kas pigesnė nei transporto priemonės parsigabenimas tralu namo už paskutinius turimus pinigus ir poros savaičių laukimas kol gausite atlyginimą, iš kurio galėsite apmokėti automobilio remontą. Ko gero permokėta suma dėl palūkanų bus mažesnė nei išlaidos transportavimui ir transporto alternatyvoms per tą laiką kol neturėsite savo automobilio.

Taigi kaip jau galima spręsti iš visų aukščiau išdėstytų teiginių - skolintis gali būti ir naudinga. Todėl galime tik pasidžiaugti, jog turime tiek daug įvairiausių paskolų galimybių, nuo greitų paskolų internetu iki sudėtingų finansinių sprendimų tiek privatiems, tiek ir verslo atstovams.